Az életed nélkülem kapta a Magyar Filmkritikusok legjobb dokumentumfilmnek járó díját.
Nagyon meghatott minket a hír, köszönjük ezt a komoly elismerést a Magyar Újságírók Országos Szövetségének! Gratulálunk minden díjazottnak, kifejezetten a KIX készítőinek, akikkel megosztva kaptuk a legjobb dokumentumfilm díját! Jövő héten a Magyar Filmszemlén mindkét filmet meg tudjátok nézni.
A fotón a film alkotócsapata Szentpéteri Áron író és producer, Hack Júlia vágó és Rubi Anna rendező a díjjal.
Az életed nélkülemet február 7-én 17.00-tól vetítik Magyar Filmszemlén a Corvin moziban.
Otthonról az RTL+ Premium streaming felületén tudjátok megnézni a filmet: https://www.rtlplusz.hu/az-eleted-nelkulem-p_26455


Kapcsolódó cikkek:

Irány a Balaton!
Hagyományainknak megfelelően idén is közösségi nyaralási lehetőséget, hat nap felhőtlen kikapcsolódást teremtünk 25 családnak, akik súlyos, halmozottan fogyatékos és autista gyermekeiket gondozzák. Megosztunk veletek néhány kedves emléket a tavalyi közösségi nyaralásról. Egész évben erre készülünk! A linkre kattintva te is hozzájárulhatsz a szállás költségéhez. Segíts, hogy idén is megvalósulhasson! Adjuk össze! #adománygyűjté s#fogyatékos #autista #fiatalok

Rendelkeztél már adód 1%-áról?
Tudtad, hogy minden évben rendelkezhetsz személyi jövedelemadód 1%-áról? Támogasd idén alapítványunkat! Gondoskodás Gyermekeinkért Alapítvány Adószámunk: 18156209-1-42 Köszönönjük, hogy mellénk állsz!

Köszönjük!
Decemberben ért minket a hatalmas meglepetés és vele együtt a megtiszteltetés. Ezen a héten pedig valósággá vált. Nagyon köszönjük az érintett családok nevében, Gyökerek és Szárnyak Alapítvány! A héten átadták a NADE! díjait, és megünnepeltük a kör 2. évadjának hivatalos lezárását a MagNet Közösségi Házban. A NADE!, a Gyökerek és szárnyak alapítvány és Magyarország első